05 Јули, 2020
0.0128
Почина доктор Деари од Тетово: Прв лекар кој ја изгуби битката со Ковид-19

Почина доктор Деари од Тетово: Прв лекар кој ја изгуби битката со Ковид-19

Во ГОБ „8 Септември“ 120 пациенти, на Инфективна 84 - се полнат одделенијата во внатрешноста

Во ГОБ „8 Септември“ 120 пациенти, на Инфективна 84 - се полнат одделенијата во внатрешноста

За четири дена од јули починаа 32 лица, јуни најцрн месец од почетокот

За четири дена од јули починаа 32 лица, јуни најцрн месец од почетокот

Мицкоски: Секој кој сторил криминал, ќе одговара

Мицкоски: Секој кој сторил криминал, ќе одговара

Заев: Мицкоски е квазипатриот, ние отвораме пат до ЕУ

Заев: Мицкоски е квазипатриот, ние отвораме пат до ЕУ

Вонредна временска прогноза и за денеска

Вонредна временска прогноза и за денеска

Заев: Поднесовме пријави за бомбите кои се пуштаат сега

Заев: Поднесовме пријави за бомбите кои се пуштаат сега

Проверете дали сте добиле 100.000 денари: Извлечени добитниците на МојДДВ

Проверете дали сте добиле 100.000 денари: Извлечени добитниците на МојДДВ

Јанковиќ: Загрижен сум, ништо од овој вирус не може да се предвиди

Јанковиќ: Загрижен сум, ништо од овој вирус не може да се предвиди

Најнови вести

ФОТО ГАЛЕРИЈА од Козјак: Идеално место за романтични прослави и за инстаграмџии

05 Јули, 2020

Магична е глетката одозгора на Козјак, најголемото вештачко езеро кај нас. Рај за очи е моментот кога ќе стасате над Козјак, но и рај за инстаграмџии. Панорамскиот поглед на него го има на речиси сите Инстаграм профили на вљубениците на излетите во п

Да ти се скрши срцето: Се обидувал да ја оживее баба му која умирала од Ковид - 19

Да ти се скрши срцето: Се обидувал да ја оживее баба му која умирала од Ковид - 19

Раперот Канје Вест ќе се кандидира за претседател на САД

Раперот Канје Вест ќе се кандидира за претседател на САД

ВИДЕО: Првата дама, сопругата на Пендаровски објаснува се за маските

ВИДЕО: Првата дама, сопругата на Пендаровски објаснува се за маските

Почина доктор Деари од Тетово: Прв лекар кој ја изгуби битката со Ковид-19

Почина доктор Деари од Тетово: Прв лекар кој ја изгуби битката со Ковид-19

Ретко кој носи маска, казнети 474 лица

Ретко кој носи маска, казнети 474 лица