25 Јануари, 2021
0.1017

Балкан

(ВИДЕО) Се појави снимка од земјотресот од 6.2 степени кој ја стресе Петриња, но и  Костајница во Република Српска

(ВИДЕО) Се појави снимка од земјотресот од 6.2 степени кој ја стресе Петриња, но и Костајница во Република Српска

12 Јануари, 2021

Лидерите на ЕУ ќе разговараат за предлогот на грчкиот премиер за „сертификат за вакцинација“

Лидерите на ЕУ ќе разговараат за предлогот на грчкиот премиер за „сертификат за вакцинација“

12 Јануари, 2021

(ВИДЕО) ЖИТЕЛИТЕ ВО ОКОЛИНАТА НА ПЕТРИЊА СЕ РАЗОЧАРАНИ: Спијат во контејнери или автомобили

(ВИДЕО) ЖИТЕЛИТЕ ВО ОКОЛИНАТА НА ПЕТРИЊА СЕ РАЗОЧАРАНИ: Спијат во контејнери или автомобили

12 Јануари, 2021

(ВИДЕО) КРИТИЧНО ВО ЈУЖНА СРБИЈА: Луѓето се евакуирани, цело село е под вода

(ВИДЕО) КРИТИЧНО ВО ЈУЖНА СРБИЈА: Луѓето се евакуирани, цело село е под вода

12 Јануари, 2021

Рама и натаму не кажува од каде му се вакцините

Рама и натаму не кажува од каде му се вакцините

12 Јануари, 2021

КАКО ДА ИЗБЕРЕТЕ КОЈА ВАКЦИНА Е НАЈДОБРА ЗА ВАС - српски лекар открива дека за оние што прележале ковид најдобра е Спутник V, а еве што советува за другите граѓани

КАКО ДА ИЗБЕРЕТЕ КОЈА ВАКЦИНА Е НАЈДОБРА ЗА ВАС - српски лекар открива дека за оние што прележале ковид најдобра е Спутник V, а еве што советува за другите граѓани

12 Јануари, 2021

(ВИДЕО) Поплави во Србија, Косово и Албанија - цели села се под вода

(ВИДЕО) Поплави во Србија, Косово и Албанија - цели села се под вода

11 Јануари, 2021

(ВИДЕО) ГРЦИТЕ УЖИВАА НА ПЛАЖА: Во јануари измерени 28 степени

(ВИДЕО) ГРЦИТЕ УЖИВАА НА ПЛАЖА: Во јануари измерени 28 степени

11 Јануари, 2021

Земјотрес ја стресе Глина во Хрватска

Земјотрес ја стресе Глина во Хрватска

11 Јануари, 2021

(ВИДЕО) ПОЖАР ИЗБУВНА ВО СТАНОВИ НА ЗЛАТИБОР - имало ли таму македонски туристи

(ВИДЕО) ПОЖАР ИЗБУВНА ВО СТАНОВИ НА ЗЛАТИБОР - имало ли таму македонски туристи

11 Јануари, 2021

Чедомир Јовановиќ во тешка состојба: Имал силни болки во градите

Чедомир Јовановиќ во тешка состојба: Имал силни болки во градите

11 Јануари, 2021

Бугарските лекари ќе добиваат по 10 лева за секоја препишана доза на вакцина

Бугарските лекари ќе добиваат по 10 лева за секоја препишана доза на вакцина

11 Јануари, 2021

Денеска во Албанија започнува вакцинацијата против Ковид-19

Денеска во Албанија започнува вакцинацијата против Ковид-19

11 Јануари, 2021

НОВ ЗЕМЈОТРЕС ВО ХРВАТСКА: Ноќеска по полноќ граѓаните на Сисак вознемирени од потрес со јачина од 4,9 според Рихтер

НОВ ЗЕМЈОТРЕС ВО ХРВАТСКА: Ноќеска по полноќ граѓаните на Сисак вознемирени од потрес со јачина од 4,9 според Рихтер

11 Јануари, 2021

Каракачанов распали по Пелоси: Нема сила која ќе ме натера внука ми да не ја нарекувам во женски род

Каракачанов распали по Пелоси: Нема сила која ќе ме натера внука ми да не ја нарекувам во женски род

10 Јануари, 2021

Нов земјотрес во Хрватска вечерва: Епицентарот кај Сисак и Петриња, луѓето немаат мир

Нов земјотрес во Хрватска вечерва: Епицентарот кај Сисак и Петриња, луѓето немаат мир

09 Јануари, 2021

Не болеше ич: Дачиќ ја прими руската вакцина и влезе на руска телевизија

Не болеше ич: Дачиќ ја прими руската вакцина и влезе на руска телевизија

09 Јануари, 2021

Чедомир Јовановиќ повторно во болница: Дали се последици или повторно има Ковид-19

Чедомир Јовановиќ повторно во болница: Дали се последици или повторно има Ковид-19

09 Јануари, 2021