07 Март, 2021
0.0199

ФОТО: Градоначалникот Митко Јанчев го прослави 39 роденден, има интересна торта

Објавено во: Стил 01 Ноември, 2020

Градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев, денес го слави својот 39. роденден. Тој објави фотографии од прославата со семејство. На официјалниот профил на фејсбук се заблагодари на честитките.