27 Јануари, 2020
0.0088
Од денеска термални камери на скопскиот аеродром

Од денеска термални камери на скопскиот аеродром

ОФИЦИЈАЛНО деветмина загинати во несреќата со Коби Брајант

ОФИЦИЈАЛНО деветмина загинати во несреќата со Коби Брајант

Кој беше Коби Брајант - омилениот „лејкерс“ со човечки мани

Кој беше Коби Брајант - омилениот „лејкерс“ со човечки мани

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува

Кои се видните „високи гости“ што членувале во порнографската група

Кои се видните „високи гости“ што членувале во порнографската група

КОРОНАВИРУС: Нема место за паника, од утре термални камери за тие што ќе долетаат од Истанбул и Дубаи

КОРОНАВИРУС: Нема место за паника, од утре термални камери за тие што ќе долетаат од Истанбул и Дубаи

Со Коби загина и неговата ќерка, Трамп вели - загубата на легендата е ужасна вест

Со Коби загина и неговата ќерка, Трамп вели - загубата на легендата е ужасна вест

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Човек со страотни напади како последица на коронавирус

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Човек со страотни напади како последица на коронавирус

И НА ВОДНО МОЖЕ ДА БИДЕ РИЗИЧНО - повреден планинар, а излетал и автомобилот што дошол да го спаси

И НА ВОДНО МОЖЕ ДА БИДЕ РИЗИЧНО - повреден планинар, а излетал и автомобилот што дошол да го спаси

Најнови вести

Од денеска термални камери на скопскиот аеродром

25 Јануари, 2020

Од денеска ќе се скенираат со термална камера патниците на летовите од Истанбул и Дубаи на скопскиот аеродором, кои имаат врска со регионот во Кина каде е жариштето на корона вирусот. Ваква одлука претходно донесе Комисијата за заразни болести.– Коми

ОФИЦИЈАЛНО деветмина загинати во несреќата со Коби Брајант

ОФИЦИЈАЛНО деветмина загинати во несреќата со Коби Брајант

Со Коби загина и неговата ќерка, Трамп вели - загубата на легендата е ужасна вест

Со Коби загина и неговата ќерка, Трамп вели - загубата на легендата е ужасна вест

Кој беше Коби Брајант - омилениот „лејкерс“ со човечки мани

Кој беше Коби Брајант - омилениот „лејкерс“ со човечки мани

Легендата Коби Брајант почина во хеликоптерска несреќа

Легендата Коби Брајант почина во хеликоптерска несреќа

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува