28 Февруари, 2020
0.0182

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

Објавено во: Стил 04 Ноември, 2019

Елена Ристеска пред извесен период, за Женски магазин потврди дека е во врска со скопјанецот Филип Арсовски. 

Имено двојката вчеравечер за првпат се појави заедно во јавност, на Fashion Weekend Скопје a повеќе детали ѕирнете на Женски магазин тука.

Можеби ќе ве интересира

(ГАЛЕРИЈА) Атиџе запеа на „Златна Бубамара“

(ГАЛЕРИЈА) Атиџе запеа на „Златна Бубамара“

Го испеавме првиот танц: Пејачката Елена Миленковска се омажи и чека бебе

Го испеавме првиот танц: Пејачката Елена Миленковска се омажи и чека бебе

Струмичкиот „Мулен Руж“ ве води во „Загаденото кралство“

Струмичкиот „Мулен Руж“ ве води во „Загаденото кралство“

Галичка или холивудска, свадба ко свадба

Галичка или холивудска, свадба ко свадба

Не знаат да погрешат: Зошто македонските балерини се најдобро облечена фела?

Не знаат да погрешат: Зошто македонските балерини се најдобро облечена фела?

Популарната македонска поетеса Ана Бунтеска во Битола за промоција на нејзините дела

Популарната македонска поетеса Ана Бунтеска во Битола за промоција на нејзините дела

Американски телевизии нè споредуваа со Рио: Интервју со првиот човек на Струмичкиот карневал

Американски телевизии нè споредуваа со Рио: Интервју со првиот човек на Струмичкиот карневал

Како љубат вистинските мажи

Како љубат вистинските мажи

Познати скопски дами се облекоа во бело

Познати скопски дами се облекоа во бело