18 Јули, 2024
0.0248

СРЕЌНИ ВЛТ ВЕСТИ: СКОПЈАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН 5.535.393 ДЕНАРИ

Објавено во: Мои пари 08 Јули, 2024

Добивај вести на Viber

5.535.393 денари освои играч од Скопје. Тој е најновиот сопственик на СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот освоен на видеолотариските терминали на Видеолотарија Касинос Австрија.

Јули започна и интензивно продолжува со убави вести. По првиот на 01.07.2024, овој месец веќе го имаме и вториот среќен добитник на најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија, СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот. На видеолотариските терминали кај нашиот соработник, Златна Копачка, играч од Скопје, освои 5.535.393 денари.

На видеолотариските терминали се забавува ретко, па затоа дури и не верувал кога му се случило. Вечерта на 07.07.2024 ја играл играта Фајф Дазлинг Хот, која во неговиот случај се покажала како среќен избор. Под импресии на супер добивката вредна 5.535.393 денари, уштенема прецизен план како ќе ги потроши парите.

Кој ќе биде следниот добитник на СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот, ќе дознаеме многу скоро. Видеолотарија Касинос Австрија  од први јуни,  започна со кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега дури 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот добивки, за поголема возбуда и повеќе добивки кај нашите играчи. 

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно#ИграјСоНајдобрите

Можеби ќе ве интересира

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

Капитал ассет менаџмент рамо до рамо со врвни светски аналитички институции

Капитал ассет менаџмент рамо до рамо со врвни светски аналитички институции

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

Осигурајте го домот: Топлото време е совршено за релаксација, но малку невнимание треба за пожар!

Осигурајте го домот: Топлото време е совршено за релаксација, но малку невнимание треба за пожар!

Силк Роуд банка во соработка со УНДП и ИОМ нуди кредит за обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност со можност за грант до 30 отсто

Силк Роуд банка во соработка со УНДП и ИОМ нуди кредит за обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност со можност за грант до 30 отсто

Добро позната и најпосетувана - Која грчка плажа плени со своите карактеристики на море, планина и велелепни погледи кои пленат воздишки?

Добро позната и најпосетувана - Која грчка плажа плени со своите карактеристики на море, планина и велелепни погледи кои пленат воздишки?

Голем успех: Hisense постигна двоцифрен раст на приходите во првата половина од годината

Голем успех: Hisense постигна двоцифрен раст на приходите во првата половина од годината

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СПОНЗОР НА МК ЕНДУРО ТЕАМ ВОДНО СКОПЈЕ

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СПОНЗОР НА МК ЕНДУРО ТЕАМ ВОДНО СКОПЈЕ

mSTART Kalimera од МТЕЛ бидејќи секој ден на море заслужува пост

mSTART Kalimera од МТЕЛ бидејќи секој ден на море заслужува пост