30 Мај, 2024
0.0251

Со спектакуларна забава Grand Casino Admiral ги отвори вратите за љубителите на игри на среќа

Објавено во: Мои пари 22 Април, 2024

Добивај вести на Viber

Групацијата за игри на среќа Novomatic свечено ги отвори вратите на своето најново казино во градот - Grand Casino Admiral, престижен објект лоциран во Limak Skopje Luxury Hotel, во склоп на комплексот Diamond Of Skopje.

На 12 и 13 АприлGrand Casino Admiral беше домаќин на два спектакуларни концерти кои беа одржани во Gourmet Avenue на Diamond Mall.

Под мотото „Дојдете да ги свртиме заедно среќните коцки и да се забавуваме со најголемите македонски артисти“, Grand Casino Admiral ја започна својата приказна за создавање на врвно играчко искуство на македонскиот пазар.

Влатко Стефановски и Владо Јаневски беа задолжени за спектакуларната забава на гостите кои уживаа во најголемите хитови на нашите ѕвезди, а исто така имаа можност и да го посетат казиното и да добијат промо грепки со кои може да си ја испробаат среќата.


Прославата продолжи со врвните Brass Brothers и нашиот урбан DJ Zoki Bejbe заедно со голем огномет кој ја направи вечерта незаборавна.

Свеченото отворање на Grand Casino Admiral беше вечер за паметење, исполнета со забава, луксуз и возбуда.

Grand Casino Admiral претставува најсовремен архитектонски објект кој нуди широк спектар на игри во амбиент кој зрачи со елеганција за незаборавно играчко искуство.

Љубителите на живата игра ги пречекува високо обучен персонал посветен да ja направи секоја посета во Grand Casino Admiral исклучителна. Согласно највисоките светски стандарди, секој гостин добива персонализирано внимание кое обезбедува брза и ефикасна услугa.


ПР објава

Можеби ќе ве интересира

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите

Nvidia ја продолжи серијата позитивни изненадувања

Nvidia ја продолжи серијата позитивни изненадувања

По успешната деловна година, НЛБ Банка ќе исплати дивиденда во висина од 36,6 милиони евра

По успешната деловна година, НЛБ Банка ќе исплати дивиденда во висина од 36,6 милиони евра

Galaxy AI доаѓа на новиот Galaxy Watch и дополнително ги мотивира корисниците да го следат своето здравје

Galaxy AI доаѓа на новиот Galaxy Watch и дополнително ги мотивира корисниците да го следат своето здравје