17 Јули, 2024
0.0236

Сѐ во знакот на луксузот: Помалата ќерка на Агнеса го прослави 11-от роденден (ФОТО)

Објавено во: Стил 14 Март, 2023

Добивај вести на Viber

Помалата ќерка на Агнеса наполни 11 години...

Агнеса Органџиева важи за една од најпознатите инфлуенсерки на Инстаграм, каде има скоро 100.000 следбеници. На професионален план таа е дипломиран правник, додека на приватен е мајка на две ќерки - Вивиен и Тифани.

Кога е нејзиниот приватен живот во прашање, Агнеса, вчера имаше голем повод за славење. Имено, нејзината помала ќерка Тифани го прослави својот 11-ти роденден. По тој повод, гордата мајка на социјалните мрежи сподели неколку фотографии и видеа, преку кои ја долови атмосферата на роденденот.

Повеќе детали на Хаштаг

Можеби ќе ве интересира

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите