29 Март, 2023
0.0266

Прв саем на спиењето во Ист Гејт Мол во Скопје

Објавено во: Мои пари 28 Јануари, 2023

Добивај вести на Viber

Добриот сон е важен за здравјето на луѓето, а тоа зависи од удобноста на креветот, цврстината на душеците, ергономијата на перниците. Од таа причина Ист Гејт Мол заедно со своите првокласни брендови и реномирани брендови од сегментот за уредување на домот, JYSK Neptun, Comodita Home, Ozdilek, Dormeo Home, New Age, Enci Menci го организира првиот саем на спиењето со широка понуда од удобни душеци до мека постелнина, детски кревети, додатоци за спални соби, прочистувачи на воздух и озонери - односно сѐ што е потребно за совршен сон.

Колекцијата за спални соби и кревети изложена на саемот на спиење е од новата колекција и е со специјални понуди и попусти ексклузивно само за времетрање на саемот.

Саемот на спиењето се реализира во Ист Гејт МолСкопје од 28 Јануари се до 12 Февруари.

https://eastgatemall.mk/saem-na-spienjeto/

Со програмата на саемските манифестации и посебно оваа акција, Ист Гејт Мол го пополнува отсуството на соодветен саем кој се однесува на спалните соби.Затоа, заедно со брендовите на Ист Гејт Мол создадовме САЕМ НА СПИЕЊЕ кои во зимскиот период во годината на посетителите ќе им понудат широк асортиман на производи со промотивни услови. 


Можеби ќе ве интересира

Списание „Чувари на мудроста“ за секојдневие исполнето со убавина и мудрост

Списание „Чувари на мудроста“ за секојдневие исполнето со убавина и мудрост

Проекција на луксембуршкиот Филмот „Неверојатната приказна на Фрици“ на затворањето на Неделата на франкофонски филм

Проекција на луксембуршкиот Филмот „Неверојатната приказна на Фрици“ на затворањето на Неделата на франкофонски филм

Нова празнична понуда од Credissimo

Нова празнична понуда од Credissimo

Отворен ден во НОВА за сите заинтересирани идни ученици и нивните семејства

Отворен ден во НОВА за сите заинтересирани идни ученици и нивните семејства

Кид експо е прв детски саем кај нас кој ќе се одржи на 8ми и 9ти април, сабота и недела во хотел Александар Палас со почеток од 10:00 до 19:00 часот

Кид експо е прв детски саем кај нас кој ќе се одржи на 8ми и 9ти април, сабота и недела во хотел Александар Палас со почеток од 10:00 до 19:00 часот

Трансформација што спасува живот – Петровски си го врати животот по третманот во Жан Митрев клиника

Трансформација што спасува живот – Петровски си го врати животот по третманот во Жан Митрев клиника

Кардиохирургијата во „Аџибадем Систина“ прерасна во водечки кардиохируршки центар во регионот

Кардиохирургијата во „Аџибадем Систина“ прерасна во водечки кардиохируршки центар во регионот

Никотин или кофеин, што носи поголем ризик?

Никотин или кофеин, што носи поголем ризик?

РЕС ќе почне да снабдува државни и локални институции со поевтина електрична енергија

РЕС ќе почне да снабдува државни и локални институции со поевтина електрична енергија