18 Јули, 2024
0.0244

Нова понуда на Иуте за потрошувачки кредит до 20.000 денари со 0% трошоци

Објавено во: Мои пари 08 Јули, 2024

Добивај вести на Viber

Искористете ја уникатната можност на Иуте и аплицирајте за бескаматен кредит до 20. 000 денари, без трошоци, по најповолни услови, брзо и едноставно.

Со новиот продукт сите клиенти кои за првпат подигнуваат кредит во Иуте ќе имаат можност да подигнат кеш во износ од 3.000 до 20.000 денари на 2 месечни рати со 0% камата, со поднесување на апликација на нашата веб страна, потпишувајќи го договорот преку Myiute апликацијата, во само неколку чекори.

Новиот продукт е резултат на заложбата на компанијата, да им понуди на клиентите можност за располагање со средства по најповолни услови и без камата, по принципот колку се зема, толку се враќа.

Доколку ви недостигаат средства во пресрет на летните одмори, имате потреба од реновирање, или пак посакувате да си ги купите нештата што одамна ги посакувате, сега е вистинскиот момент.

За повеќе информации, консултирајте се со нашите советници за клиенти на 13 333 или прочитајте повеќе тука.

Кога, ако не сега!

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

Капитал ассет менаџмент рамо до рамо со врвни светски аналитички институции

Капитал ассет менаџмент рамо до рамо со врвни светски аналитички институции

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

Осигурајте го домот: Топлото време е совршено за релаксација, но малку невнимание треба за пожар!

Осигурајте го домот: Топлото време е совршено за релаксација, но малку невнимание треба за пожар!

Силк Роуд банка во соработка со УНДП и ИОМ нуди кредит за обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност со можност за грант до 30 отсто

Силк Роуд банка во соработка со УНДП и ИОМ нуди кредит за обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност со можност за грант до 30 отсто

Добро позната и најпосетувана - Која грчка плажа плени со своите карактеристики на море, планина и велелепни погледи кои пленат воздишки?

Добро позната и најпосетувана - Која грчка плажа плени со своите карактеристики на море, планина и велелепни погледи кои пленат воздишки?

Голем успех: Hisense постигна двоцифрен раст на приходите во првата половина од годината

Голем успех: Hisense постигна двоцифрен раст на приходите во првата половина од годината

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СПОНЗОР НА МК ЕНДУРО ТЕАМ ВОДНО СКОПЈЕ

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СПОНЗОР НА МК ЕНДУРО ТЕАМ ВОДНО СКОПЈЕ

mSTART Kalimera од МТЕЛ бидејќи секој ден на море заслужува пост

mSTART Kalimera од МТЕЛ бидејќи секој ден на море заслужува пост