04 Декември, 2023
0.0226

МИТРА слави роденден!

Објавено во: Мои пари 02 Октомври, 2023

Добивај вести на Viber

Со четвртиот роденден на Митра, продолжуваме со нашиот непрекинат напредок и развој!

По четири години на иновации и посветеност кон нашите клиенти, подготвени сме да ги надминеме и најголемите предизвици на пазарот.

Со постојана фокусираност на клиентите, ние продолжуваме да го подобруваме и надградуваме искуството на онлајн купување. Секојдневно, го слушаме вашето мислење и  внимаваме на вашите потреби, за да обезбедиме уште подобро и посигурно искуство за купување.

Во следните години, ќе работиме да ја прошириме нашата понуда и да ви обезбедиме уште повеќе предности. Со нашите партнери и опции за плаќање на рати, сакаме да направиме онлајн купувањето уште поудобно и достапно за сите.

По четири години, знаеме дека сеуште има многу да се научи и постигне, и ние сме спремни за сите предизвици што следат. Сме ги преминале многубројните пречки и предизвици до сега и  сигурни сме дека ќе ги надминеме и следните кои доаѓаат.

Среќни сме што Митра почна со продажба низ целиот свет, нашиот опсег на дејство се прошири и глобално! Ова е голем момент за Митра, и ние сме пресреќни што сега имаме можност да  понудиме нашите производи и услуги на корисниците секаде по светот.

Сега имаме можност да влијаеме на пазарите и да испорачуваме квалитетни производи на клиентите низ целиот свет. Со вашата поддршка и доверба, знаеме дека можеме да ja оствариме овaa амбициозна цел.

Со благодарност кон нашите клиенти, нашата желба за иновации и нашиот тим, продолжуваме напред и веруваме дека најдоброто е уште пред нас.

Ви благодариме што сте дел од нашата приказна !

ПР објава

* Наградата се доделува на котирано друштво, избрано со гласање преку онлајн анкета на веб страниците на Берзата и интернет порталот „Фактор“, кој е партнер на Берзата во доделувањето на оваа награда. Гласањето се врши паралелно на двете веб страници и акцијата на издавачот што ќе има најмногу гласови од двете анкети збирно, ќе биде прогласена за Акцијата на годината по избор на јавноста за 2023 година.
Предмет на анкетата е листа од десет котирани акции, избрани врз основа на остварениот промет и транспарентноста во нивното работење.

Можеби ќе ве интересира

ЕДС Инфо поинт: Просечната цена на струјата на HUPX берзата денеска изнесува 160,33 евра за мегават час, на МЕМО 120,48 евра за мегават час

ЕДС Инфо поинт: Просечната цена на струјата на HUPX берзата денеска изнесува 160,33 евра за мегават час, на МЕМО 120,48 евра за мегават час

ТРЕТАТА ТУРНИРСКА ФАЗА ВО „ ЕСЕНСКА ТУРА ЗА 2WIN АВАНТУРА “ на 2win.mk ЗАВРШИ, СЛЕДУВА СРЕЌНО ТРКАЛО

ТРЕТАТА ТУРНИРСКА ФАЗА ВО „ ЕСЕНСКА ТУРА ЗА 2WIN АВАНТУРА “ на 2win.mk ЗАВРШИ, СЛЕДУВА СРЕЌНО ТРКАЛО

ГЛАСАЊЕТО ЗА ИГРИ НА СРЕЌА НА ЦРНО НЕ НОСИ ГЛАСОВИ!

ГЛАСАЊЕТО ЗА ИГРИ НА СРЕЌА НА ЦРНО НЕ НОСИ ГЛАСОВИ!

Diamond Mall ја отвори „Зоната на соништата“ – волшебно место за децата и возрасните

Diamond Mall ја отвори „Зоната на соништата“ – волшебно место за децата и возрасните

Новогодишна промоција за деловните корисници на Телеком

Новогодишна промоција за деловните корисници на Телеком

Комерцијална банка прогласена за „Банка на годината во 2023“ од магазинот The Banker

Комерцијална банка прогласена за „Банка на годината во 2023“ од магазинот The Banker

ЕВН Хоум не прифати дел од понудите за набавка на електрична енергија

ЕВН Хоум не прифати дел од понудите за набавка на електрична енергија

Во 2024 година нормализирање на работењето на Групација Триглав согласно стратегијата

Во 2024 година нормализирање на работењето на Групација Триглав согласно стратегијата

dm и д-р Ивица Стојаноски низ разговор откриваат: Колку и зошто се важни уролошките прегледи?

dm и д-р Ивица Стојаноски низ разговор откриваат: Колку и зошто се важни уролошките прегледи?