30 Мај, 2024
0.0267

МАРТИН И ДАРКО ШАМПИОНИ ПО ДОБИВКИ НА 2win.мк ЗА ИЗМИНАТАТА НЕДЕЛА

Објавено во: Мои пари 22 Април, 2024

Добивај вести на Viber

Минатата недела беше плодна за играчите на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Играчите заедно поделија 2.271.752 денари. Меѓу типувачите за оваа недела, Дарко беше вистински мајстор.

2.271.752  денари изнесува збирот на 2winЏекпот добивките кои беа освоени минатата недела. Најголемиот џекпот минатата недела го освои  Мартин. Тој благодарение на играта 40 Супер Хот, успеа да го освои највисокиот џекпотвреден 514.603 денари.

Типстер за минатата недела на 2win.mk е Дарко. Тој се обожувал поени на НБА играчи. Совлогод 100 денари точно ги погодил поените на 10 играчи, и освои добивка од 55.444 денари. Добивката му овозможи да се позиционира на првото место на турнирот ЏЕКПОТ МАНИЈА за оваа недела. ЏЕКПОТ МАНИЈА е супер добитен турнир на 2win.mk. Во турнирот кој трае до 09 јуни, играчите играат за  кеш добивки  во вкупен фонд од 2.500.000 денари.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

Можеби ќе ве интересира

Новите модели на MS Energy ја менуваат дефиницијата за современа електрична мобилност

Новите модели на MS Energy ја менуваат дефиницијата за современа електрична мобилност

Шпаркасе Банка пионер во имплементација на платформата Отворено банкарство

Шпаркасе Банка пионер во имплементација на платформата Отворено банкарство

Патувајте удобно и сигурно со Mastercard World Debit од Халкбанк

Патувајте удобно и сигурно со Mastercard World Debit од Халкбанк

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите