23 Јули, 2024
0.0230

Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Објавено во: Мои пари 20 Јуни, 2024

Добивај вести на Viber

Гледајте фудбал, навивајте и уживајте во Чоколино заедно со голманот на хрватската репрезентација,  Доминик Ливаковиќ. Освојте вредни награди, а на крајот и главната награда – ваучер за купување на спортска опрема во продавниците на Sport Vison со вредност од 100.000 денари.

Во периодот од 5 јуни до 15 јули 2024 година, купете еден производ Чоколино во вреќичка (Чоколино 500g, Чоколино 1000g, Чоколино Фит 400г, Чоколино Протеин Пауер 350g и Чоколино Дарк 350g) на кое било продажно место во Македонија и освојте ја главната награда -подарок картичка од „Sport Vision“ вредна 100.000 денари за да се опремите за вашите идни спортски успеси (големи и мали).

Покрај главната награда, во текот на шесте недели можете да освоите и еден од 4-те ваучери од првата фитнес мобилна апликација во Македонија, Fit Kit, пакет L во вредност од по 6.000 денари или подарок пакети од Чоколино.

Ако сметате дека овие награди се направени како за вас, можете да ги најдете сите информации како и формуларот за апликација на https://cokolino.mk/ . Во формуларот за апликација треба да ги внесте вашите лични податоци, број на фискална сметка и да прикачите слика од фискалната сметка, многу едноставно!

Затоа што никој не ви брани да купите Чоколино!

Со среќа!

Пр објава

Можеби ќе ве интересира

„И ОДМОР, И ЗАШТЕДА“ – ПРОМОТИВЕН ОРОЧЕН ДЕПОЗИТ НА ПРОКРЕДИТ БАНКА СО АТРАКТИВНИ КАМАТНИ СТАПКИ НА САМО 13 МЕСЕЦИ

„И ОДМОР, И ЗАШТЕДА“ – ПРОМОТИВЕН ОРОЧЕН ДЕПОЗИТ НА ПРОКРЕДИТ БАНКА СО АТРАКТИВНИ КАМАТНИ СТАПКИ НА САМО 13 МЕСЕЦИ

Соопштение за најавите на Министерството за финансии за одземање на две лиценци за приредување игри на среќа

Соопштение за најавите на Министерството за финансии за одземање на две лиценци за приредување игри на среќа

ОКТА продолжува со спроведување на донаторски проекти во обновливи извори на енергија

ОКТА продолжува со спроведување на донаторски проекти во обновливи извори на енергија

Победете ги летните дигестивни предизвици со јогурт со пробиотици

Победете ги летните дигестивни предизвици со јогурт со пробиотици

СРЕЌНИ ВЛТ ВЕСТИ: ИГРАЧ ОД БИТОЛА ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН 7.816.621 ДЕНАРИ

СРЕЌНИ ВЛТ ВЕСТИ: ИГРАЧ ОД БИТОЛА ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН 7.816.621 ДЕНАРИ

IQOS караванот на нова локација, во Струга

IQOS караванот на нова локација, во Струга

Новиот бестселер „Само ова лето“ од Аби Хименез е романса што ќе се чита многу лета

Новиот бестселер „Само ова лето“ од Аби Хименез е романса што ќе се чита многу лета

Анхоч Дискавери (Anhoch Discovery) – Откријте го најексклузивниот продажен салон за ИТ, гејминг и аудио опрема во Македонија!

Анхоч Дискавери (Anhoch Discovery) – Откријте го најексклузивниот продажен салон за ИТ, гејминг и аудио опрема во Македонија!

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА