04 Декември, 2023
0.0265

КАРОЛИНА ГОЧЕВА ВО ПОСЕТА НА ХРВАТСКА - Сподели видео од одморот „резервиран“ за женско друштво

Објавено во: Стил 08 Август, 2023

Добивај вести на Viber

Нашата најуспешна пејачка Каролина Гочева, деновиве како и повеќето граѓани ужива во одморот. Традицонално, Каролина и овој пат е во посета на Хрватска, каде ужива заедно со мајка и, сестрата и внуките. 

Таа на својот инстаграм профил објави видеото придружено со песната „Girls just want to have fun“, и на него може да се забележат сите убави и забавни моменти кои ги поминала со најблиските.
Фото: Принтскрин/Инстаграм 

* Наградата се доделува на котирано друштво, избрано со гласање преку онлајн анкета на веб страниците на Берзата и интернет порталот „Фактор“, кој е партнер на Берзата во доделувањето на оваа награда. Гласањето се врши паралелно на двете веб страници и акцијата на издавачот што ќе има најмногу гласови од двете анкети збирно, ќе биде прогласена за Акцијата на годината по избор на јавноста за 2023 година.
Предмет на анкетата е листа од десет котирани акции, избрани врз основа на остварениот промет и транспарентноста во нивното работење.