17 Јули, 2024
0.0296

КАРОЛИНА ГОЧЕВА ВО ПОСЕТА НА ХРВАТСКА - Сподели видео од одморот „резервиран“ за женско друштво

Објавено во: Стил 08 Август, 2023

Добивај вести на Viber

Нашата најуспешна пејачка Каролина Гочева, деновиве како и повеќето граѓани ужива во одморот. Традицонално, Каролина и овој пат е во посета на Хрватска, каде ужива заедно со мајка и, сестрата и внуките. 

Таа на својот инстаграм профил објави видеото придружено со песната „Girls just want to have fun“, и на него може да се забележат сите убави и забавни моменти кои ги поминала со најблиските.
Фото: Принтскрин/Инстаграм 

Можеби ќе ве интересира

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите