17 Јули, 2024
0.0232

ГРУБИ: ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА БОЖИЦАТА ХЕРА: Ќерката на вицепремиерот одржа лекција по мода и стил

Објавено во: Стил 17 Мај, 2023

Добивај вести на Viber

Гордиот татко, Артан Груби, на социјалните мрежи сподели фотографија од својата ќерка, која беше подготвена за својата матурска прослава.

„Запознајте ја божицата Хера“, напиша првиот вицепремиер на својот профил на Фејсбук.


ФОТО: Фејсбук

Можеби ќе ве интересира

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите

ЕКСМИНИСТЕРКАТА НИНА АНГЕЛОВСКА СТАНА МАЈКА, ДОБИ СИНЧЕ - еве ги информациите