29 Септември, 2023
0.0299

Cyber Monday во Fashion Group: Уште поголеми попусти за супер старт на неделата!

Објавено во: Мои пари 29 Ноември, 2021

Добивај вести на Viber

Ако изминатиов викенд си поминавте одлично во шопинг на омилените парчиња на кои секогаш им се враќавте, тогаш овој понеделник го започнуваме со уште подобра вест: Стартува Cyber Monday во Fashion Group!

Тоа значи дека само денеска, сите артикли за кои се двоумевте викендот, може да си ги набавите на супер намалување од неверојатни -30% онлајн https://bit.ly/3cZBJpO и да уживате во создавањето на стилски комбинации во текот на целата студена сезона.

Токму последниот понеделник од месец ноември и ден пред почетокот на најубавиот месец во годината, традиционално, почнува сезоната на најголемите попусти кога конечно, може да си го дозволите сето она што го посакувавте изминатиот период.

Со цел да ви овозможиме празнична сезона полна магија, и оваа година Fashion Group го организира најдобриот шопинг онлајн па така, само денеска, добивате 30% намалување на целата есен-зима колекција и до -70% намалување во делот на Online Flash Deals промоциите https://bit.ly/3reB0JH .

Истото се однесува и за парчињата од брендот што секогаш целото внимание им го посветува на најмалите Okaidi, а каде денес, добивате -30% намалување https://bit.ly/32vc9qz на сите артикли од новата колекција на брендот сосема навреме да ги подготвите најмилите за студените денови што доаѓаат.

Не пропуштајте ја шансата само сега, по неодолива цена да си ги набавите омилените чизми од Timberland, чантата од Guess што секогаш ја стававте во кошничка, кул дуксерот од Levi’s или неодоливиот фустан од Mango за убавите прилики пред вас.

Заштедете и истовреме збогатете го плакарот со фантастични парчиња со кои допрва ќе ги правите најубавите комбинации, но нарачајте си го и омиленото парче од новите колекции, сега, на намалување од -30%.

Ако поради некоја причина изминатиов викенд не успеавте да ги искористите одличните зделки што Fashion Group ги имаше подготвено за вас, првиот ден од работната недела е како создаден за да го исправите тоа.

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Бектеши во посета на млечната индустрија: Бимилк е една од општествено одговорните компании која ги намали цените и пред одлуката на Владата

Бектеши во посета на млечната индустрија: Бимилк е една од општествено одговорните компании која ги намали цените и пред одлуката на Владата

ЕДС Инфо поинт: Просечната цена на струјата на HUPX берзата денескa изнесува 105,85 евра за мегават час, на МЕМО 108,03 евра за мегават час

ЕДС Инфо поинт: Просечната цена на струјата на HUPX берзата денескa изнесува 105,85 евра за мегават час, на МЕМО 108,03 евра за мегават час

Водиме грижа максимално и навремено да ги задоволиме потребите на сите потрошувачи

Водиме грижа максимално и навремено да ги задоволиме потребите на сите потрошувачи

Шахистите на „Алкалоид“ петти во светот, сребрен медал за Недев на втората табла

Шахистите на „Алкалоид“ петти во светот, сребрен медал за Недев на втората табла

5 причини зошто Крушево е идеална дестинација во Есен

5 причини зошто Крушево е идеална дестинација во Есен

Digi-Tree, еко иницијатива за сите пост пејд корисници на Мојот А1

Digi-Tree, еко иницијатива за сите пост пејд корисници на Мојот А1

ЕДС АД: Овие потрошувачи беа снабдувани со 100 отсто чиста и обновлива енергија

ЕДС АД: Овие потрошувачи беа снабдувани со 100 отсто чиста и обновлива енергија

Респираторни инфекции - ублажување и отстранување на симптоми и терапија

Респираторни инфекции - ублажување и отстранување на симптоми и терапија

Лидер во земјоделското осигурување за 2023 - Признание за СН Осигурителен Брокер АД Битола

Лидер во земјоделското осигурување за 2023 - Признание за СН Осигурителен Брокер АД Битола