21 Март, 2023
0.0207

Антониа наполни 22 години и објави дека е бремена: Партнерот е долгогодишен пријател на Иван (ФОТО)

Објавено во: Стил 21 Јануари, 2023

Добивај вести на Viber

Младата пејачка Анатониа Гиговска, откако есенва по четири години ја прекина врската со нејзиниот колега Иван Јованов, денеска објави дека е бремена.

Имено Антониа денеска го слави својот 22-ри роденден во Копаоник заедно со нејзниот партнер, музичарот Роберт Спасенцовски. 


Воедно таа доби и веренички прстен, а со своите обожаватели ги сподели убавите вести:

- Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Малечко мое. Од сега секој мој роденден ќе си го славиме заедно. Нека ми е среќен роденденот и погодете кој ќе стане мајка. Прстенот го бирал САМ. Умирам од среќа... си славам роденден, бепче, прстен, се - напиша Антониа под низата фотографии на кои позира со трудничкото стомаче, а воедно и ги праша своите обожаватели што мислат дали ќе биде машко или женско.

Повеќе детали: Женски магазин

Можеби ќе ве интересира

Сѐ во знакот на луксузот: Помалата ќерка на Агнеса го прослави 11-от роденден (ФОТО)

Сѐ во знакот на луксузот: Помалата ќерка на Агнеса го прослави 11-от роденден (ФОТО)