16 Октомври, 2021
0.0442

ЗА ПРВ ПАТ СОСЕМА ИСКРЕНО ЗА ПРИВАТНИОТ ЖИВОТ И ПАРТНЕРКАТА МИЛИЦА - премиерката Брнабиќ во едно друго издание

Објавено во: Стил 29 Јули, 2021

Порталот NAJŽENA.RS, кој започна со работа вчера, објави ексклузивно интервју со премиерката на Србија, Ана Брнабиќ.

Во првиот дел читателите имаа можност да прочитаат што и е најтешко на премиерката, од кого таа ги трпи најголемите удари, но и со кого и со што се бори.

Порталот Ало.рс, кој пренесува дел од интервјуто од Најжена.рс го најавува вториот дел од едно големо интервју, каде премиерката зборува искрено за себе, за својата партнерка Милица и одговара на прашања што ја интересираат секоја жена - почнувајќи од грижа, крем што го користи, диета и тренинг, зошто не оди до трговските центри, што избегнува кога станува збор за дневната рутина, но и како да се опуштите и ослободите од стресот.

Сите одговори на премиерката Брнабиќ може да се видат на порталот NAJŽENA.

Извор Ало.рс

Можеби ќе ве интересира

Ова е Македонката која се омажи за еден од најпознатите холивудски актери и режисери: Убавицата Соња Магденовска од Тетово

Ова е Македонката која се омажи за еден од најпознатите холивудски актери и режисери: Убавицата Соња Магденовска од Тетово