07 Јули, 2020
0.0213

За квалитетот се лепат и спонзори: Лозаноски по терк на светските ѕвезди

Објавено во: Стил 01 Јуни, 2020

Несомнено е еден од нашите најдобри пејачи, а тоа го докажува со секоја песна која веднаш станува хит. Влатко Лозаноски очигледно ја пронашол мерката за успех, а квалитетот е еден од неговите најсилни адути. Ја има моќта на сцената, моќта во гласот, во емоциите, движењата, насмевката, моќта и во скромноста... Тој веројатно е предодреден за кариера со широки размери.

Сето тоа му овозможува да биде ѕвезда со сите нишани. А, како и поголемиот број на светски ѕвезди и тој има еден куп спонзори кои ги рекламира. Има уште две - три како него кај нас кои можат да го направат ова.

Сите детали на Машки магазин

Можеби ќе ве интересира

Првата македонска ултрамаратонка што го истрча Мон Блан моментно тренира трчајќи по ќерката: Приказната на Светлана Стојаноска Ивановска

Првата македонска ултрамаратонка што го истрча Мон Блан моментно тренира трчајќи по ќерката: Приказната на Светлана Стојаноска Ивановска

На моето дете ќе му кажам дека сурогат мајка ми помогна да го донесам на свет: Искрено со Весна, за борбата да се оствари како мајка

На моето дете ќе му кажам дека сурогат мајка ми помогна да го донесам на свет: Искрено со Весна, за борбата да се оствари како мајка

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот

Се прислушкува и преку сијалици: Нов метод на тајните служби

Се прислушкува и преку сијалици: Нов метод на тајните служби

Видете ги блиндираните автомобили на ТИТО

Видете ги блиндираните автомобили на ТИТО

Првпат почнав да трчам за да изгубам некое кило: Сања Николовска Најдовски по подвигот Еверестинг

Првпат почнав да трчам за да изгубам некое кило: Сања Николовска Најдовски по подвигот Еверестинг