27 Февруари, 2021
0.0189

(ВИДЕО) ВИСТИНА ИЛИ ЗАБАВА ЗА НАРОД - љубовник бега преку чаршафи од бесниот сопруг

Објавено во: Стил 30 Септември, 2020

Дали е ова вистина или само забава за народ. 

Интересно видео се врти на интернет, а снимено е во Москва, Русија. Нема информации кој го снимил видеото. 

На него може јасно да се види како љубовник фатен на дело се обидува да побегне преку терасата на својата љубовница, двајцата изненадени од нејзиниот сопруг кој ги уловил.

Всушност, љубовникот на оваа русокоса убавица се гледа како по долна облека се обидува да побегне од терасата, преку импровизирани „скали“ од врзани бели чаршафи, а таа му ја фрла гардеробата. Сепак, тука се вмешува разбеснетиот сопруг, за кого се гледа како се пресметува прво со неа, а потоа се обидува тоа да го стори и со љубовникот. 

Сепак, погледнете го видеото, па сами заклучете дали станува збор за вистински случај.


Можеби ќе ве интересира

Oва се едни од најубавите цитати од легендарниот Балашевиќ

Oва се едни од најубавите цитати од легендарниот Балашевиќ