19 Ноември, 2019
0.0288

Уличниот дефект на улица Сречко Пужалка 40 е саниран

Објавено во: Мои пари 07 Ноември, 2019

Уличниот дефект на улица Сречко Пужалка 40 е саниран. Водоснабдувањето е нормализирано на 07.11.2019г. во 15:20 часот, информираат од „Водовод и канализација“. 

Можеби ќе ве интересира

Предновогодишно дружење на вработените од Пивара Скопје со децата во СОС Детско Село

Предновогодишно дружење на вработените од Пивара Скопје со децата во СОС Детско Село

По најубавите есенски рути низ Македонија со Lexus UX

По најубавите есенски рути низ Македонија со Lexus UX

АмЧам ја отвори Глобалната недела на претприемништво

АмЧам ја отвори Глобалната недела на претприемништво

КИФ и Самитот Македонија2025 - Можности за заедничка соработка

КИФ и Самитот Македонија2025 - Можности за заедничка соработка

Истражување на Асоцијацијата на финансиски друштва: Најмногу кредити се бараат за поправки

Истражување на Асоцијацијата на финансиски друштва: Најмногу кредити се бараат за поправки

Галиите од Вардар ќе заминат кога ќе се заплени имотот на ВМРО ДПМНЕ

Галиите од Вардар ќе заминат кога ќе се заплени имотот на ВМРО ДПМНЕ

Вишеградската група и ние

Вишеградската група и ние

Отворен ден во ПроКредит банка

Отворен ден во ПроКредит банка

Повик за акција - UNSMOKE your world

Повик за акција - UNSMOKE your world