09 Март, 2021
0.0192

Тресеше како да ќе нема утре: Јелена Јованова за земјотресите кои ја погодија Хрватска

Објавено во: Стил 29 Декември, 2020

Актерката Јелена Јованова или попозната  по улогата од „Преспав“ во која ја глуми Јелена од Драчево, моментално е во Хрваска со својот сопруг и својот син, кој го роди во месец март кога исто така имаше земјотреси.

По овој повод и за да ги смири своите блиски и сите кои се загрижени за неа, таа напиша статус на Фејсбук, кој откри дека таа и нејзините најблиски се добри, живи и здрави. 

Целиот текст на Хаштаг.мк.