07 Јули, 2020
0.0331

СУПЕР ОНЛАЈН ПОПУСТ ДО 50% ОД 5-7 ЈУНИ

Објавено во: Мои пари 05 Јуни, 2020

Овој викенд е одличен за онлајн шопинг! За да ја донесе модата поблиску до вас, Фешн Груп овозможува супер попусти до 50% на својата онлајн продавница www.fashiongroup.com.mk. Изберете ги вашите омилени парчиња од големата селекција на брендови кои имаат прекрасни пролет/лето колекции и кои едноставно и брзо да ги купите онлајн.

Ова се нашите омилени парчиња намалени за 50% за шопинг овој викенд. Веруваме дека и вие ќе ги пронајдете вашите.

Geox чевли


https://www.fashiongroup.com.mk/sandali/33532-zenski-cevli

Levi’s женска јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/denim-jakna/33381-zenska-denim-jakna

Levi’s машка јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/jakni/36125-maska-jakna

Mango кошула

https://www.fashiongroup.com.mk/kosuli/43360-kosula

Мango палто

https://www.fashiongroup.com.mk/palta/36183-palto

SuperDry маица

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/45392-maska-maica

Women’secret пижами

https://www.fashiongroup.com.mk/pizami-dolen-del/37008-pizami-dolen-del

Women’secret фустан

https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/36991-fustan

Okaidi џемпер

https://www.fashiongroup.com.mk/dzemperi/39495-dzemper

Okaidi јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/jakni-1/39557-jakna


Можеби ќе ве интересира

Државната изборна комисија со герила акција во Охрид и Струга: Ти си на ред! Гласај безбедно!

Државната изборна комисија со герила акција во Охрид и Струга: Ти си на ред! Гласај безбедно!

Наградна игра за при-пејд корисници на А1 Македонија: Надополни и играј за iPhone SE 20

Наградна игра за при-пејд корисници на А1 Македонија: Надополни и играј за iPhone SE 20

Глобал Фајнанс ја прогласи Халкбанк за „Најдобра банка за работа со население за 2020 година“

Глобал Фајнанс ја прогласи Халкбанк за „Најдобра банка за работа со население за 2020 година“

Еуромакс: Проектот за рудник Иловица-Штука да не се злоупотребува за политички поени

Еуромакс: Проектот за рудник Иловица-Штука да не се злоупотребува за политички поени

Еуростандард банка на 50.000 корисници на парични права од социјална заштита ќе изврши исплата во еден ден

Еуростандард банка на 50.000 корисници на парични права од социјална заштита ќе изврши исплата во еден ден

Семос Едукација – вашата прва станица за реализација на владините ваучери

Семос Едукација – вашата прва станица за реализација на владините ваучери

Wise.Blue се приклучува на програмата за официјални партнери на Твитер со цел зајакнување на performance огласувачите

Wise.Blue се приклучува на програмата за официјални партнери на Твитер со цел зајакнување на performance огласувачите

Нова услуга од Халкбанк: Бесконтактно плаќање со Mastercard преку новата апликација HalkPay

Нова услуга од Халкбанк: Бесконтактно плаќање со Mastercard преку новата апликација HalkPay

„Курвински хроники“ е роман за сите нас кои го фрламе првиот камен

„Курвински хроники“ е роман за сите нас кои го фрламе првиот камен