21 Септември, 2018
0.3036
    ALK 8001    -0.04%     BESK 10100    0%     CEVI 1000    0%     GRNT 820    0%     KMB 5174.73    0.16%     MPOL 314    0%     MPT 47013    -1.53%     OHB 6600    0.79%     OKTA 4296.07    0.92%     RZTK 526    0%     RZUS 108    0%     STB 1115    0.54%     STBP 1158    0.73%     TNB 14007.94    0.06%     TTK 1135    -0.03%     UNI 2307.38    -0.99%

Саниран дефектот на Мраморец 55

Објавено во: Мои пари 17 Август, 2018

Дефектот  на Мраморец 55е саниран  водоснабдувањето е нормализирано на.17.08.2018г.  во 10:00 часот.

Можеби ќе ве интересира

НАЈАВА ЗА ПОНЕДЕЛНИК: Во Драчево ќе нема вода

НАЈАВА ЗА ПОНЕДЕЛНИК: Во Драчево ќе нема вода

НОВОТО CITROËN BERLINGO VAN ЈА ОСВОИ НАГРАДАТА “INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2019”

НОВОТО CITROËN BERLINGO VAN ЈА ОСВОИ НАГРАДАТА “INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2019”

Хуманитарен настан на Халк банка и Кроациа осигурување живот

Хуманитарен настан на Халк банка и Кроациа осигурување живот

Трајкоска: Со донацијата од Филип Морис ТКП учениците добија можност за квалитетен образовен процес

Трајкоска: Со донацијата од Филип Морис ТКП учениците добија можност за квалитетен образовен процес

Користете детско седиште за превоз на вашите најмили бидејќи безбедноста на децата нема алтернатива!

Користете детско седиште за превоз на вашите најмили бидејќи безбедноста на децата нема алтернатива!

Нов прекин на водоснбадувањето во Скопје

Нов прекин на водоснбадувањето во Скопје

Дефектот на Кеј 13-ти Ноември е завршен

Дефектот на Кеј 13-ти Ноември е завршен

Подготвен за најголемиот спортски настан во Македонија? Пријавувањето за 15-от Виз Ер Скопски маратон, официјално отворено

Подготвен за најголемиот спортски настан во Македонија? Пријавувањето за 15-от Виз Ер Скопски маратон, официјално отворено

Дефектот на улица Карл Либкнехт е саниран

Дефектот на улица Карл Либкнехт е саниран