27 Февруари, 2021
0.0179

Побрзајте и освојте вредни награди: Наградната игра на Стопанска банка а.д. Битола ,,Вреди да се штеди’’ завршува на 31 јануари

Објавено во: Мои пари 20 Јануари, 2021

Останува уште многу малку време да станете потенцијален добитник на некоја од вредните награди во наградната игра ,,Вреди да се штеди’’на Стопанска банка а.д. Битола.

Главната награда е автомобил Citroen C1, а се доделуваат и x2 MacBook Air 13’’ и x3 iPhone 11.

До 31 јануари изберете и орочете го вашиот омилен депозит во Стопанска банка а.д. Битола и искористете ја шансата покрај одлични каматни стапки да добиете и некоја од вредните награди.

Право на учество во наградната игра имаат сите постоечки и нови клиенти на Стопанска банка а.д. Битола кои во периодот од 16.10.2020  до 31.01.2021 ќе направат ново орочување на средства во банката, со минимален влог во противвредност на 1.000 евра, а максимален влог во противвредност до 30.000 евра во било која валута на период еднаков или подолг од 12 месеци.

Правилата на наградната игра ,,Вреди да се штеди!'' можете да ги погледнете ТУКА 

Извлекувањето на добитниците е на 08.02.2021 година.

Бидете и вие еден од среќните добитници на Автомобил Citroen C1, MacBook Air 13’’ х2 и iPhone 11 x3


ПР објава


Можеби ќе ве интересира

Која осигурителна компанија исплати најголеми премии за жртвите од земјотресот во Хрватска?

Која осигурителна компанија исплати најголеми премии за жртвите од земјотресот во Хрватска?

Петнаесет години на самиот врв: Samsung прогласен за водечки производител на телевизиски технологии

Петнаесет години на самиот врв: Samsung прогласен за водечки производител на телевизиски технологии

Мишо Китаноски: Работејќи како новинар, слушнав приказни за Мис Стон и за Крлежа кои се дел од книгата „Прстен и парфем“

Мишо Китаноски: Работејќи како новинар, слушнав приказни за Мис Стон и за Крлежа кои се дел од книгата „Прстен и парфем“

А1 СО НОВА АТРАКТИВНА ПОНУДА: Со А1 Combo попуст од 20.000 денари за смартфон или смарт телевизор

А1 СО НОВА АТРАКТИВНА ПОНУДА: Со А1 Combo попуст од 20.000 денари за смартфон или смарт телевизор

Инфинити Енерџи ИТСС: Дел од групација која ја создава дигиталната иднина

Инфинити Енерџи ИТСС: Дел од групација која ја создава дигиталната иднина

Huawei OptiX SuperSite овозможува супер брз пристап во дигиталниот свет

Huawei OptiX SuperSite овозможува супер брз пристап во дигиталниот свет

Credissimo донира топол оброк на Клиниката за инфективни болести

Credissimo донира топол оброк на Клиниката за инфективни болести

Игор Божиновски: „Во домашната финска сауна го наоѓам потребниот баланс“

Игор Божиновски: „Во домашната финска сауна го наоѓам потребниот баланс“

Резултатите ја потврдија отпорноста на кризи на страгетијата на Атлантик Група

Резултатите ја потврдија отпорноста на кризи на страгетијата на Атлантик Група