03 Јули, 2020
0.0200

Отворен ден во ПроКредит банка

Објавено во: Мои пари 19 Ноември, 2019

ПроКредит Банка Ве поканува на отворен ден во вторник на 26ти ноември во 15 часот во Централната управа на банката.

„Отворениот ден нуди можност за сите кои се заинтересирани да започнат кариера во ПроКредит Банка, да дознаат повеќе за мисијата на банката, деловната етика на банката, вредностите кои ги негуваме, нашата еко стратегија.

Отворениот ден е одлична можност во директен разговор и дружба со нашиот тим да ги  слушнете советите како полесно и правилно да се интегрирате во процесот на вработување на ПроКредит Банка - Onboarding програма. Кои вештини и знаења се потребни за да започнете кариера во ПроКредит Банка и како да постигнете успех во областа за која сте заинтересирани“, велат од банката.

На отворениот ден можат да се пријават сите заинтересирани кои имаат завршено високо образование или апсолвенти на било кој факултет.

Доколку и Вие сакате да присуствувате, пријавете се со испраќање на CV на слeднава е-маил адреса job@procreditbank.com.mk


Можеби ќе ве интересира

Еуромакс: Проектот за рудник Иловица-Штука да не се злоупотребува за политички поени

Еуромакс: Проектот за рудник Иловица-Штука да не се злоупотребува за политички поени

Еуростандард банка на 50.000 корисници на парични права од социјална заштита ќе изврши исплата во еден ден

Еуростандард банка на 50.000 корисници на парични права од социјална заштита ќе изврши исплата во еден ден

Семос Едукација – вашата прва станица за реализација на владините ваучери

Семос Едукација – вашата прва станица за реализација на владините ваучери

Wise.Blue се приклучува на програмата за официјални партнери на Твитер со цел зајакнување на performance огласувачите

Wise.Blue се приклучува на програмата за официјални партнери на Твитер со цел зајакнување на performance огласувачите

Нова услуга од Халкбанк: Бесконтактно плаќање со Mastercard преку новата апликација HalkPay

Нова услуга од Халкбанк: Бесконтактно плаќање со Mastercard преку новата апликација HalkPay

„Курвински хроники“ е роман за сите нас кои го фрламе првиот камен

„Курвински хроники“ е роман за сите нас кои го фрламе првиот камен

Забарите откриваат: како да ја намалите штетата на вашите заби предизвикана од пушењето?

Забарите откриваат: како да ја намалите штетата на вашите заби предизвикана од пушењето?

РСС ќе награди најдобри идеи за дигитални решенија во три области со по 10 илјади евра

РСС ќе награди најдобри идеи за дигитални решенија во три области со по 10 илјади евра

Многу работа, а малку игра нема да ја спаси планетата

Многу работа, а малку игра нема да ја спаси планетата