07 Октомври, 2022
0.0239

Од денеска па се до 17 август заборавете на се друго освен на шопинг во Рамстор Мол: Започна Garage Sale

Објавено во: Мои пари 11 Август, 2022

Добивај вести на Viber

Од денес па се до 17 Август заборавете на се друго и насочете се на шопинг во Рамстор Мол. Garage Sale конечно започна. Настанот кој  со нетрпение  го очекувавте, од денеска па се до17 Август  ќе ви донесе одлична можност да купувате на огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР.

Покрај големите попусти, посетителите на Рамсторе Мол ќе може да уживаат во богатата програма  специјално организирана за овој  настан која содржи многу музика во придружба на добро познатите Конга,Сакс и DJ Чедомирски кои  свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот Garage Sale. Исто така, во вечерните часови  бидете дел од уникатната изведба со огнени ефекти пропратена со музика, забава,освежителни пијалоци и коктели, бројни акции и изненадувања од продажните објекти во Рамстор Мол. 

Не ја пропуштајте и вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во Рамстор Мол која трае до 17ти Август. Дел од понудата на намалените производи може да ги најдете на следниот ЛИНК

GARAGESALE ПОПУСТИ ДО -70%!! ПРАВИМЕ ЧИСТКА ВАДИМЕ СЕ НАДВОР! by ramstore - Issuu

Ве очекуваме на најголемиот шопинг. Каде ако не во Рамстор Мол!

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА ГО ПОДДРЖА ТУРНИРОТ ВО МАЛ ФУДБАЛ НА СПОРТСКО РАДИО

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА ГО ПОДДРЖА ТУРНИРОТ ВО МАЛ ФУДБАЛ НА СПОРТСКО РАДИО

Уредите за носење на Huawei сега се целосно интегрирани со Strava

Уредите за носење на Huawei сега се целосно интегрирани со Strava

„Фешн груп“: Новата модна приказна е за индивидуалноста и креативноста на нашите вработени

„Фешн груп“: Новата модна приказна е за индивидуалноста и креативноста на нашите вработени

М-р Јелена Мициќ од „Аџибадем Систина“ со презентација на 7.Конгрес на фармацевти

М-р Јелена Мициќ од „Аџибадем Систина“ со презентација на 7.Конгрес на фармацевти

А1 Македонија ја одбележа Светската недела за Грижата на корисници

А1 Македонија ја одбележа Светската недела за Грижата на корисници

Аутомакедонија со електричен автобус, вовед во урбаната електромобилност

Аутомакедонија со електричен автобус, вовед во урбаната електромобилност

Кој спои оригиналност, уникатност и урбана мода во еден настан?

Кој спои оригиналност, уникатност и урбана мода во еден настан?

Мистеријата за бебешката мафија и исчезнувањето на новороденчињата, во психолошката драма ,,Калап“

Мистеријата за бебешката мафија и исчезнувањето на новороденчињата, во психолошката драма ,,Калап“

Промоција на романот „Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков во Битола

Промоција на романот „Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков во Битола