11 Април, 2021
0.0193

Лила откри интересни детали од нејзиниот живот

Објавено во: Стил 16 Февруари, 2021

Најпознатото ТВ лице во нашата држава, Лила Филиповска досега не зборувала за многу работи во јавноста. Таа го искористи февруари – месецот на љубовта како доволна инспирација за тоа. Па така на својот инстаграм профил таа објави интервју, во кое водителката се одлучи да открие интересни детали од својот живот, за кои веруваме дека многумина од вас досега не ги знаеле.

Лила, која во моментов е на одмор и ужива во убавините на Турција, ни откри која е нејзината најголема љубов, како се справува со пандемијата, и ни ги сподели нејзините планови за блиската иднина. Имено, таа ја истакна врската со Credissimo, како една од нејзините најдраги соработки и најдолга љубовна врска, која се базира на почит, доверба, транспарентност, искреност и взаемна поддршка.Ни најави многу изненадувања, планови и кампањи, кои ги планираат заедно со Credissimo.

Помeѓу другото Лила за карантинот кажа дека одлично и дошол, како одмор после долги години и време за уживање со своето милениче Рагнар.


ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Врвниот научник Д-р Љупчо Проданов: Ќе се вакцинирам со која било вакцина достапна во моментот на мојот термин

Врвниот научник Д-р Љупчо Проданов: Ќе се вакцинирам со која било вакцина достапна во моментот на мојот термин