31 Мај, 2020
0.0186

Кристина Арнаудова: Работиме турбо и нема да престанеме, на многу деца сме им потребни

Објавено во: Стил 27 Март, 2020

Македонската пејачка Кристина Арнаудова, за Женски магазин зборува за последните активности на здружението „Проект Среќа“, дали здружението работи сега во време на коронавирусот, што ново вовеле како игра и забава во домашната изолација со семејството, но исто така Кристина ни откри кое е нејзиното мислење за хејтањето на граѓаните на нејзината иницијатива да излеземе сите на балкон и да аплаудираме за работата на медицинските/здравствените работници.

Целото интервју на Женски Магазин

Можеби ќе ве интересира

Илина Арсова: Да знаев дека олку популарен се станувало со вљубување во јавна личност, не ќе се мачев толку со планините

Илина Арсова: Да знаев дека олку популарен се станувало со вљубување во јавна личност, не ќе се мачев толку со планините

Ален Исламовиќ, пејачот на „Бјело дугме“: Коронавирусот кај нас трае три години, ама не е до пандемијата

Ален Исламовиќ, пејачот на „Бјело дугме“: Коронавирусот кај нас трае три години, ама не е до пандемијата

Играме игри без граници со децата, и можеме да не излеземе од дома: Искрено со Симон Трпчески

Играме игри без граници со децата, и можеме да не излеземе од дома: Искрено со Симон Трпчески

Телефонски ќе проценуваме кој случај е итен: Др. Данчо Бизевски за новите протоколи во стоматологијата

Телефонски ќе проценуваме кој случај е итен: Др. Данчо Бизевски за новите протоколи во стоматологијата

Модел за Плејбој и ултрадесничар - што прават наследниците на контроверзните историски личности

Модел за Плејбој и ултрадесничар - што прават наследниците на контроверзните историски личности

Мартин Вучиќ со емотивна порака за Драган: За мене секогаш ТАТКО над татковците!

Мартин Вучиќ со емотивна порака за Драган: За мене секогаш ТАТКО над татковците!

(ФОТО) Мини трансформација: Македонските пејачки како мажи

(ФОТО) Мини трансформација: Македонските пејачки како мажи