15 Август, 2020
0.0208

Ја зголемивме листата: Уште повеќе брендови на намалување до -50% во Фешн Груп!

Објавено во: Мои пари 24 Јуни, 2020

Само за вас, од денеска ја зголемуваме листата на брендовите чии производи се на намалување до – 50%!

Да го направиме почетокот на летото уште поубав со незаборавен шопинг во кој знаеме дека секогаш уживате.

Во веќе постоечката листа на намалени брендови, од денеска ги додаваме и омилените Okaidi, Parfois, Hugo Boss, Geox и Women’Secret. Клик за вашата онлјан нарачка.

Бидете стилски ова лето со парчињата на некои од најпознатите брендови, но инвестирајте и во производите со кои знаеме дека ќе сакате да ја отпочнете есенската сезона.

Ова е совршен момент да ги посетите нашите продавници и онлајн страната каде ќе најдете исклучително привлечни парчиња на неодоливо намалување кое сите толку долго го чекавме.

Без разлика дали барате освежување на вашата летна гардероба или сакате да го зголемите изборот со некои вистински класици, во нашата понуда ќе најдете голем број стилски парчиња.

Дополнително, имаме супер информација за вас, а тоа е дека од денеска, 24 – ти па се до 28 – ми јуни ќе уживате во дополнителни -10% намалување на уникатниот Superdry каде сите урбани момци и девојки секогаш наоѓаат кул парчиња.

Оваа среда е едноставно совршена за да си посветите време себе и дополнително да ги разубавите вашите стајлинзи со онлајн нарачка и со прошетка низ нашите продавници!

Можеби ќе ве интересира

Биди дел од најголемата шопинг манија во градот: Биди дел од Garage Sale

Биди дел од најголемата шопинг манија во градот: Биди дел од Garage Sale

Онлајн промоција: „Девет – роман во илустрирани приказни“ на белградскиот дизајнер Славимир Стојановиќ-Футро

Онлајн промоција: „Девет – роман во илустрирани приказни“ на белградскиот дизајнер Славимир Стојановиќ-Футро

ЕВН Македонија ги насочува корисниците на алтернативни решенија за плаќање

ЕВН Македонија ги насочува корисниците на алтернативни решенија за плаќање

МЕЃУНАРОДНА НАГРАДА ЗА ИНОВАТИВНОСТ: Mакедонската компанија SINGULAR-победник на гејминг наградите во Талин

МЕЃУНАРОДНА НАГРАДА ЗА ИНОВАТИВНОСТ: Mакедонската компанија SINGULAR-победник на гејминг наградите во Талин

Технологијата и квалитетот рака под рака: Лондон Мет и предизвиците на модерното образование

Технологијата и квалитетот рака под рака: Лондон Мет и предизвиците на модерното образование

Халкбанк со ваучери за спортска опрема од 5.000 и 3.000 денари за редовните корисници на апликацијата HalkEco

Халкбанк со ваучери за спортска опрема од 5.000 и 3.000 денари за редовните корисници на апликацијата HalkEco

Донација од ЕуроникелИндустри за Општата болница во Кавадарци

Донација од ЕуроникелИндустри за Општата болница во Кавадарци

Книгата „ Монологија“ со најпознатите монолози на Тошо Малерот во сите книжарници „Литература.мк“

Книгата „ Монологија“ со најпознатите монолози на Тошо Малерот во сите книжарници „Литература.мк“

Сите „Со срце за Цобе“ – Сега донираме и преку Телеком

Сите „Со срце за Цобе“ – Сега донираме и преку Телеком