16 Јули, 2020
0.0208

Инцидент во Аеродром: Го сликал гласачкото ливче

Објавено во: Агробизнис 21 Април, 2019

Едно лице кое го сликало гласачкото ливче е приведено.

 Ова за МИА го потврдиле од Министерството за внатрешни работи а според надлежните инцидентот се случил во скопската општина Аеродром во градинката „Срничка“ .Фото: Илустрација/Фактор архива