17 Јануари, 2022
0.0211

Игор се надевал на тротинет, но освои скутер

Објавено во: Мои пари 29 Ноември, 2021

Најпосакуваните награди и во второто коло од ИГРАЈ БЕЗ НЕВРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ, се скутерите. Еден од среќните играчи кој ќе вози скутер, благодарение на наградата игра на единствената платформа за интернет игри на среќа 2win.mk, во второто коло  е Игор Бојчовски.

Игор откри дека со години е редовен играч на платформата на 2win.mk и дека е многу среќен што го добил скутерот, иако за разлика од повеќето играчи, се надевал на друга награда.

„Веќе пет години играм на 2win.mk, почесто спортско обложување, но знам да одиграм и на видеолотариските игри. Искрено, не очекував дека ќе го добијам скутерот, ова е големо изненадување за мене. Се надевав на тротинет, затоа што сакав да ѝ го подарам на ќерка ми, да ја изненадам, но излезе дека изненадувањето е за мене“, раскажа расположениот Игор.

Бојчовски беше еден од најдобрите минатиот месец во категоријата спортско обложување, што го става во одлична позиција и во бодувањето за крајните награди на ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ. Меѓутоа има уште многу време до 31 јануари 2022 година, кога завршува оваа фантастична наградна игра, па дотогаш секој може да игра и да собира бодови за да стигне до главните награди – два автомобила Мерцедес.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Генерали инвестментс: Политичките игри ќе ги плаќаат европските компании и домаќинствата преку високи цени на енергијата

Генерали инвестментс: Политичките игри ќе ги плаќаат европските компании и домаќинствата преку високи цени на енергијата

Повеќе од гол – Mozzart за головите на ракометарите веќе издвои 125.000 денари во хуманитарниот фонд!

Повеќе од гол – Mozzart за головите на ракометарите веќе издвои 125.000 денари во хуманитарниот фонд!

A1 Македонија има најбрза мобилна мрежа во земјата – овој пат потврдено и од Ookla®

A1 Македонија има најбрза мобилна мрежа во земјата – овој пат потврдено и од Ookla®

Три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки за старт на 2022

Три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки за старт на 2022

Зимска распродажба во Скопје Сити Мол

Зимска распродажба во Скопје Сити Мол

Работам како личен асистент на сестрата на емирот на Катар-ги организирам нејзините патувања, забави и приеми: Павлинка Тренева Муса за животот во Доха

Работам како личен асистент на сестрата на емирот на Катар-ги организирам нејзините патувања, забави и приеми: Павлинка Тренева Муса за животот во Доха

Samsung го лансираше Home Hub: Централниот уред за паметно управување со домот

Samsung го лансираше Home Hub: Централниот уред за паметно управување со домот

Донација од „Мастербет ДООЕЛ Скопје“ за Домот за деца без родителска грижа „11 Октомври“

Донација од „Мастербет ДООЕЛ Скопје“ за Домот за деца без родителска грижа „11 Октомври“

Гледај Европско на најголемиот ЛЕД екран пред Ист Гејт Мол

Гледај Европско на најголемиот ЛЕД екран пред Ист Гејт Мол