26 Февруари, 2021
0.0218

ФОТО: Министерот за економија ја има најинтересната роденденска торта

Објавено во: Стил 26 Септември, 2020

Министерот Крешник Бектеши го прослави 35 роденден. Тој славеше со семејството и со сопругата со која често објавува и заеднички фотографии на социјалните мрежи.


Министерот Бектеши има две деца девочје и момче - а за роденденот интересна слика од семејството беше декор на тортата. Навистина прекрасно.


Можеби ќе ве интересира

Oва се едни од најубавите цитати од легендарниот Балашевиќ

Oва се едни од најубавите цитати од легендарниот Балашевиќ