14 Август, 2020
0.0387

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

Објавено во: Стил 05 Јули, 2020

Министерот за економија Крешник Бектеши и го честиташе роденденот на својата сопруга Јилка Бектеши.

Тој објави прекрасна фотографија со децата и сопругата.


Можеби ќе ве интересира

Вилма Трајковска- поранешната Прва дама на Македонија и денес стилски изгледа одлично

Вилма Трајковска- поранешната Прва дама на Македонија и денес стилски изгледа одлично

Охридско лето: празнување на музичкиот гениј Бетовен по повод 250 години од неговото раѓање

Охридско лето: празнување на музичкиот гениј Бетовен по повод 250 години од неговото раѓање

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК