16 Мај, 2021
0.0210

(ФОТО) Автомобил излета од патот и вертикално се залепи за куќа

Објавено во: Балкан 14 Април, 2021

Во Србија се случи сообраќајна несреќа во која автомобил се залепи за куќа. 

Автомобилот е вертикално залепен за куќа, откако излетал од патот утрово во селото Умчари. Во несреќата возачот се здобил со лесни повреди, а никој од домаќините во куќата не е повреден. Мештаните за српски „Телеграф“ велат дека на ова место често се случуваат несреќи, но вакво нешто прв пат гледаат. 


Можеби ќе ве интересира

Aлбанија станува се посиромашна

Aлбанија станува се посиромашна

ИМАAT ДОВОЛНО ВАКЦИНИ: Граѓаните од регионот наскоро ќе може да се вакцинираат во Србија

ИМАAT ДОВОЛНО ВАКЦИНИ: Граѓаните од регионот наскоро ќе може да се вакцинираат во Србија

НЕ ВИ ТРЕБА ТЕСТ: Црна Гора се отвора за туристи

НЕ ВИ ТРЕБА ТЕСТ: Црна Гора се отвора за туристи

Вучиќ за присуството на КФОР на Косово: Mајките не се плашат дали нивните деца ќе се вратат во ковчези

Вучиќ за присуството на КФОР на Косово: Mајките не се плашат дали нивните деца ќе се вратат во ковчези

Вучиќ: Беливук му испраќал ќебапи од човечко месо на Звицер

Вучиќ: Беливук му испраќал ќебапи од човечко месо на Звицер

И Бугарите ќе создадат вакцина против коронавирусот

И Бугарите ќе создадат вакцина против коронавирусот

ОЧЕКУВААТ ОПОРАВУВАЊЕ: Почна туристичката сезона во Грција

ОЧЕКУВААТ ОПОРАВУВАЊЕ: Почна туристичката сезона во Грција

СО ВЕЛОСИПЕД ПОМИНАЛ 27 ЗЕМЈИ: Јапонец прими вакцина во Србија

СО ВЕЛОСИПЕД ПОМИНАЛ 27 ЗЕМЈИ: Јапонец прими вакцина во Србија

Два земјотреси ја стресоа Хрватска за еден час

Два земјотреси ја стресоа Хрватска за еден час