27 Февруари, 2020
0.0198

Доживеал ли принцот Хари нервен слом па завршил кај психијатар - Меган е причинта

Објавено во: Свет 25 Јануари, 2020

Принцот Хари и Меган Маркл со својата одлука да ги остават кралските должности што им се наметнати од нивниот статус во британското кралско семејство, го шокираа светот, а сега светските медиуми пишуваат дека притисокот го предизвикала исклучиво Меган, што му предизвикало на Хари нервен слом.

"Принцот, едноставно, веќе не можеше да следи колку лошо неговата сопруга се справува со улогата на аристократ. Тој се плашеше дека Меган ќе го напушти и ќе го земе со себе нивниот син Арчи. Сите овие околности го зедоа својот данок, и во еден момент тој "пукна“, поради што одеше на терапија со недели кај психијатар кој го посетуваше во вилата каде престојуваше во Канада во изминатите Божиќни празници“, открил извор, велејќи дека Меган лесно го искористила тоа, убедувајќи го дека е најдобро за сите тие да се откажат од своите должности и да одат по свој пат.

Можеби ќе ве интересира

Грета Тунберг во трка за Нобелова награда

Грета Тунберг во трка за Нобелова награда

ОВА СЕ СЛУЧИ ВО ШПАНИЈА: Гости во хотел се во карантин

ОВА СЕ СЛУЧИ ВО ШПАНИЈА: Гости во хотел се во карантин

(ВИДЕО) Лазарев: Коронавирус-епидемија на 21 век или проект на фармацевтски компании?

(ВИДЕО) Лазарев: Коронавирус-епидемија на 21 век или проект на фармацевтски компании?

КОРОНА И ВО ЈУЖНА АМЕРИКА: Маж во Бразил инфициран со опасниот вирус

КОРОНА И ВО ЈУЖНА АМЕРИКА: Маж во Бразил инфициран со опасниот вирус

ПРВО ДЕТЕ заразено со коронавирус во Италија: Непознато зошто децата поретко заболуваат

ПРВО ДЕТЕ заразено со коронавирус во Италија: Непознато зошто децата поретко заболуваат

ПОРАДИ КОРОНА ПОД ПРАШАЛНИК И ЕВРОСОНГ - ќе има ли шоу во мај во Ротердам

ПОРАДИ КОРОНА ПОД ПРАШАЛНИК И ЕВРОСОНГ - ќе има ли шоу во мај во Ротердам

КОРОНА ВИРУСОТ СЕ ШИРИ ВО ГЕРМАНИЈА: Потврден 17-от случај

КОРОНА ВИРУСОТ СЕ ШИРИ ВО ГЕРМАНИЈА: Потврден 17-от случај

ДУРИ И БЕСТРАШНИОТ АГЕНТ СЕ ИСПЛАШИ ОД КОРОНА - запре снимањето на „Невозможна мисија 7“

ДУРИ И БЕСТРАШНИОТ АГЕНТ СЕ ИСПЛАШИ ОД КОРОНА - запре снимањето на „Невозможна мисија 7“

НОВИ ЖРТВИ ВО ИТАЛИЈА: Уште четири луѓе починаа од корона

НОВИ ЖРТВИ ВО ИТАЛИЈА: Уште четири луѓе починаа од корона