12 Август, 2022
0.0191

Деца од 3 до 5 години на летен одмор во Сивири: „Светот на Колорес“ прави спомени кои се паметат цел живот

Објавено во: Мои пари 30 Јуни, 2022

Добивај вести на Viber

Уживање со другарчињата на плажа, покрај море, супер едукативни и забавни активности...

Околу 40-тина деца од трите објекти на приватната градинка „Светот на Колорес““ се на летен одмор со своите воспитувачки.

Имаат од 3 до 5 години и уживаат без своите родители, цели 5 дена на плажите во Сивири.

Игри, прошетки, пливање и секакви забавни спортови на плажа- судејќи по фотографиите тие уживаат во својот летен одмор.

*ПР објава


Можеби ќе ве интересира

Новите Samsung Galaxy телефони на преклопување за поодржлива иднина и најразновидно мобилно искуство

Новите Samsung Galaxy телефони на преклопување за поодржлива иднина и најразновидно мобилно искуство

Samsung ја предводи холистичката здравствена иновација со Galaxy Watch5 и Galaxy Watch5 Pro

Samsung ја предводи холистичката здравствена иновација со Galaxy Watch5 и Galaxy Watch5 Pro

Најсестраниот уред кој го менува начинот на користење на паметните телефони

Најсестраниот уред кој го менува начинот на користење на паметните телефони

Од денеска па се до 17 август заборавете на се друго освен на шопинг во Рамстор Мол: Започна Garage Sale

Од денеска па се до 17 август заборавете на се друго освен на шопинг во Рамстор Мол: Започна Garage Sale

РЕАКЦИЈА ОД Д-Р БОШКО ЗАБОРСКИ, ТРЕНЕР НА МАКЕДОНСКИОТ НАЈТРОФЕЕН КАРАТЕ КЛУБ „МАКПЕТРОЛ“ – СКОПЈЕ

РЕАКЦИЈА ОД Д-Р БОШКО ЗАБОРСКИ, ТРЕНЕР НА МАКЕДОНСКИОТ НАЈТРОФЕЕН КАРАТЕ КЛУБ „МАКПЕТРОЛ“ – СКОПЈЕ

Иновативните тутунски алтернативи се клучот за иднината без чад

Иновативните тутунски алтернативи се клучот за иднината без чад

За безгрижно патување во странство – целосен пакет од СН Осигурителен брокер

За безгрижно патување во странство – целосен пакет од СН Осигурителен брокер

Инфекција со Helicobacter pylori: Зошто е значајна и како да се открие?

Инфекција со Helicobacter pylori: Зошто е значајна и како да се открие?

Подгответе се за Garage Sale во Рамстор Мол

Подгответе се за Garage Sale во Рамстор Мол