05 Јули, 2020
0.0231

Блогерката Елена Грнчарова: Имав две патолошки бремености, ќерките ми се инспирација

Објавено во: Стил 30 Април, 2020

Блогерката Елена Грнчарова има 26 години, родена е во Струмица, а моментално живее во Битола. Често се сели и има повеќе резиденции зависи каде игра сопругот, фудбалерот Благоја Љамчевски. 

Потекнува од многу познато спортско семејство, но таа е единствениот исклучок, кој тргнал по своите соништа за модата, па моментално е една од најактивните блогерки во нашата земја, со над 38 илјади следбеници на Инстаграм.

Елена ја раскажа својата животна сторија, искрено за Женски Магазин.

Можеби ќе ве интересира

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот

Се прислушкува и преку сијалици: Нов метод на тајните служби

Се прислушкува и преку сијалици: Нов метод на тајните служби

Видете ги блиндираните автомобили на ТИТО

Видете ги блиндираните автомобили на ТИТО

Првпат почнав да трчам за да изгубам некое кило: Сања Николовска Најдовски по подвигот Еверестинг

Првпат почнав да трчам за да изгубам некое кило: Сања Николовска Најдовски по подвигот Еверестинг

Кога ќе закрепнат малите бизниси, ќе ѝ вратат на државата: Интервју со овластениот сметководител и едукатор Мери Каровска

Кога ќе закрепнат малите бизниси, ќе ѝ вратат на државата: Интервју со овластениот сметководител и едукатор Мери Каровска